باطری ماشین با تغذیه الکتریکی بخش های مختلف خودرو نقش مهمی در کارایی خودرو ایفا میکند از این رو میتوان باطری ماشین را یکی از اصلی ترین قطعات آن دانست. همانند تمامی قطعات خودرو، باطری ماشین نیز دارای عمر مفید مشخصی است و بعد از مدتی تعویض آن الزامی است و جابجایی خودرو بعد از اتمام باتری مشکلات بسیاری دارد. مجموعه یدک یار در راستای افزایش رفاه حال مشتریان خود اقدام به ارائه خدمت جدیدی با عنوان امداد باطری نموده است. یدک یار با امداد باطری این امکان را فراهم نموده تا برای تعویض باطری ماشین خود دیگر نیازی به جابجایی خودرو نداشته باشید. شما می توانید با یک تماس باتری مناسب خودروی خود را سفارش دهید تا باطری ماشین شما بدون هزینه حمل و نقل و بصورت کاملا رایگان توسط متخصصین ما تعویض شود.
شما می توانید با تماس با بخش امداد باطری مجموعه یدک یار، از مشاوران ما بصورت رایگان در مورد برند باتری، آمپر باتری متناسب با خودرو خود، تاریخ تولید باتری ها، قیمت باطری و ... مشاوره دریافت کنید. در صورتی که تمایل به خرید باتری داشتید پس از ثبت سفارش شما، باتری در بازه زمانی ۴۵ دقیقه تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش در هر کجای تهران به دست شما خواهد رسید و با دریافت داغی باتری قدیمی (باتری فرسوده)، باتری جدید بروی خودرو شما توسط متخصصین ما نصب خواهد شد. گفتنی است متخصصین ما قبل از تعویض باطری ماشین شما، باتری قدیمی و دینام خودروی شما را به کمک دستگاه تخصصی بررسی خواهند کرد تا از سلامت آنها اطمینان حاصل شود. در صورت خرابی دینام و یا نیاز به شارژ مجدد باتری قدیمی، شما نیازی به تعویض باطری ماشین خود نخواهید داشت و با هزینه کمتری میتوانید مشکل خودرو را رفع کنید.
یدک یار دارای نمایندگی شرکت صبا باتری، شرکت سپاهان باطری، برند باتری سوزوکی و برند باتری واریان می باشد.
امداد باطری همواره اصالت باتری های ارائه شده خود را تضمین کرده و از سوی دیگر نیز ضمانت بهترین قیمت باطری ماشین در هر آمپر و برندی را داراست. باتری های ارائه شده با کارت گارانتی مستقیم شرکت تولید کننده بوده و بسته به برند خریداری شده از ۱۲ تا ۱۶ ماه شامل گارانتی خواهد داشت. تمامی خدمات ارائه شده اعم از ارسال و تعویض و نصب باتری کاملا رایگان بوده و شما تنها هزینه خرید باتری را پرداخت خواهید کرد. عملیات تعویض باطری توسط متخصصین آموزش دیده مجموعه یدک یار صورت می گیرد. متخصصین ما دوره های آموزشی مرتبط با کلاس های مختلفی از خودروها را گذرانده و در صورتی که تخصص لازم برای تعویض باتری خودروی شما را نداشته باشند، با هماهنگی با شما تعویض در محل صورت نگرفته تا تعویض باطری توسط متخصصین مورد تایید شما صورت گیرد و باتری بصورت رایگان برای شما ارسال میگردد.
نکته بسیار مهم در مورد باتری تاریخ تولید آن است. اگر مدت زیادی از تاریخ تولید باتری خریداری شده، مدت زیادی سپری شده باشد٬ حتی در صورت عدم استفاده از عمر مفید باتری کسر خواهد شد. به عبارت دیگر قبل از هر چیز بروز بودن تاریخ تولید باتری دارای اهمیت است. چرا که عمر مفید باتری حدود ۲۶ ماه بوده و از روز تولید آن شروع میشود. به همین منظور در راستای رضایت مشتری مجموعه یدک یار، بروز بودن تاریخ تولید باتری های ارائه شده در بخش امداد باطری را برای مشتریان خود گارانتی می نماید.
بیشتر بخوانید

ارسال رایگان باتری ماشین به محل

تعویض رایگان باطری ماشین در محل

ضمانت اصالت باتری

ارائه کارت گارانتی باتری

قیمت بروز باطری ماشین

ضمانت بهترین قیمت باطری

کسر مبلغ ریالی باتری قدیمی از فاکتور

نمایندگی باتری سوزوکی

نمایندگی سپاهان باطری

نمایندگی صبا باتری

ارائه انواع برند باتری ایرانی و خارجی

تعویض رایگان باتری خودرو های ایرانی و خارجی

آخرین محصولات بـاتـری

یدک یار چه خدماتی برای فروش و نصب باتری ارایه می‌دهد؟

جهت ثبت سفارش و مشاوره رایگان کلیک کنید
021 88 88 80 58